Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2017 » Травень » 04
28 квітня 2017 року у нашій школі завершився Тиждень безпеки життєдіяльності . В рамках даного Тижня класними керівниками було підготовлено та проведено ряд цікавих та змістовних заходів з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезп
...
Читати далі »
Переглядів:
428
|
Додав:
teacher
|
Дата:
04.05.2017
|
| |
|
|